Сушильная машина Samsung DV90BB9445GBUA

Код товара: 191046

36599₴

Нет в наличии

Доставка
  •  По Одессе 299 гривен
  • В регионы УТОЧНЯЙТЕ
  • Самовывоз
Варианты оплаты
  • Оплата при получении
  •  На карту банка
  •  Безналичный расчет
  •  Оплата частями
Наши преимущества
  • Гарантия от производителя
  • Возврат и обмен 
  • Различные способы оплаты

Делікатне та ефективне сушіння

Енергетична ефективність класу A+++

Заощаджуйте гроші та бережіть довкілля, споживаючи менше електроенергії. Тепловий насос забезпечує енергоефективний, економічний та дбайливий спосіб сушіння вашого одягу. Вона має клас енергоефективності A+++, оскільки в ній використовується «холодоагент» замість електрики для нагрівання повітря та рециркуляція теплого повітря, щоб уникнути зайвих витрат енергії.

Технологія QuickDrive

Витрачайте менше часу на сушіння і ефективно доглядайте одяг.

Інтелектуальне сушіння

Сушіть білизну легко та ефективно з інтелектуальним сушінням. Вона індивідуально налаштовує сушіння, запам'ятовуючи ваші звички, пропонуючи програми та відображаючи актуальну інформацію. Програма SmartThings пропонує поради щодо циклів, планування та усунення несправностей і навіть вибирає ідеальну програму сушіння в залежності від циклу прання.

Гігієна

Запобігайте скупченню бактерій на одязі, білизні та дитячих м'яких іграшках. Цикл Гігієна виконує гігієнічне очищення як сухих, так і вологих речей без шкоди для продуктивності сушіння. Під впливом високих температур у процесі сушіння видаляється 99% бактерій.

Відкривайте, як вам зручно

Виберіть напрямок, в якому будуть відкриватися дверцята, що перенавішують, відповідно до планування будинку, розташування меблів і своїх звичок. Стіни більше не завада! Крім того, прозорі дверцята дозволяють легко побачити процес сушіння.

Одяг без складок

Зберігайте висушений одяг у бездоганному стані без прасування праскою. Просто виберіть Одяг без складок – після завершення циклу сушіння барабан періодично обертатиметься без нагріву протягом 180 хвилин. Одяг не лежить в одному положенні за високої температури довгий час, тому на тканині не утворюються складки.

Виглядає краще, служить довше

Сушильна машина довше зберігає відмінний зовнішній вигляд, навіть якщо ви часто відкриваєте та торкаєтеся дверцят. Міцне та довговічне покриття ламається і дряпається набагато рідше в порівнянні з пластиком. Різьблені дверцята надають пристрою елегантний зовнішній вигляд і дозволяють легко зазирнути всередину.

Індивідуальні налаштування сушіння

Оцініть переваги зручного та ефективного персоналізованого сушіння з додатком SmartThings. Функція Clothing Care аналізує особливості прання та пропонує індивідуальні поради та рекомендації щодо циклів. Функція Energy допомагає комплексно керувати споживанням енергії. Функція Home Care підтримує сушильну машину в оптимальному стані.

Інтелектуальне сушіння

Оптимізуйте ефективність сушіння без зайвих зусиль! 3 датчики для досягнення найкращого результату. Вона виконує моніторинг вологості та регулює відповідно до цього час сушіння: при цьому білизна сушиться швидше з використанням мінімальної кількості енергії. Крім того, функція захищає одяг від пошкоджень та повідомляє про необхідність очищення теплообмінника.

Простота обслуговування

Виконуйте обслуговування вашої сушильної машини без проблем та оптимізуйте продуктивність та безпеку сушіння. Інноваційний фільтр "два в одному" містить двошаровий сітчастий фільтр. Тому відпадає необхідність використання фільтра для теплообмінника, що спрощує обслуговування машини. Також доступні два оповіщення про необхідність очищення фільтра та теплообмінника.

Сушіння за 35 хвилин

Швидко висушіть будь-який одяг, наприклад робочу форму або шкільну сорочку. 35-хвилинний цикл із швидкою сушкою дозволяє повністю висушити невелику кількість білизни (1 кг) всього за 35 хвилин*. Він безпечно сушить відразу кілька предметів гардеробу за високої температури.


Общие характеристики

Наличие дисплея
Есть
Объем загрузки, (кг)
9
Цвет
Чёрный
Ширина, (см)
60
Высота, (см)
85
Глубина, (см)
60

Фильтра сушильных машин

Тип сушильной машины
Тепловой насос
Объем загрузки, кг
9 - 10 кг
Повернення та обмін товару протягом 30 днів !
17 років на ринку - понад 100 000 клієнтів !

Отзывы0

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Рейтинг

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов