Сушильная машина Samsung DV90BBA245AWUA

Код товара: 191045

30969₴

Нет в наличии

Доставка
  •  По Одессе 299 гривен
  • В регионы УТОЧНЯЙТЕ
  • Самовывоз
Варианты оплаты
  • Оплата при получении
  •  На карту банка
  •  Безналичный расчет
  •  Оплата частями
Наши преимущества
  • Гарантия от производителя
  • Возврат и обмен 
  • Различные способы оплаты

Енергоефективність класу A+++

Економте гроші та бережіть довкілля, споживаючи менше електроенергії. Тепловий насос забезпечує енергоефективний, економічний і дбайливий спосіб сушіння вашого одягу. Вона має клас енергоефективності A+++, оскільки в ній використовується "холодоагент" замість електрики для нагрівання повітря та рециркуляція теплого повітря, щоб уникнути зайвих витрат енергії.

Знищення бактерій

Запобігайте скупченню бактерій на одязі, білизні та дитячих м'яких іграшках. Цикл Гігієна виконує гігієнічне очищення як сухих, так і вологих речей без шкоди для продуктивності сушіння. Під впливом високих температур у процесі сушіння видаляється 99 % бактерій.

Відкривайте, як вам зручно 

Виберіть напрямок, у якому відчинятимуться дверцята, що перенавішуються, відповідно до планування будинку, розташування меблів і своїх звичок. Стіни більше не перешкода! Крім того, прозорі дверцята дають змогу легко побачити процес сушіння.

Одяг без складок

Зберігайте висушений одяг у бездоганному стані без прасування праскою. Просто виберіть Одяг без складок - після завершення циклу сушіння барабан буде періодично обертатися без нагрівання протягом 180 хвилин. Одяг не лежить в одному положенні за високої температури довгий час, тому на тканині не утворюються складки.

Технологія цифрового інвертора

Висока енергоефективність, менший рівень шуму і тривалий термін служби. Технологія цифрового інвертора використовує сильнодіючі магніти в двигуні для забезпечення безшумнішої та ефективнішої роботи, водночас споживається менше енергії порівняно з універсальними двигунами. Вона також забезпечує найтривалішу в галузі довговічність.

Оптимальне сушіння

Оптимізуйте ефективність сушіння без зайвих зусиль! 3 датчики для досягнення найкращого результату. Вона виконує моніторинг вологості та регулює відповідно до цього час сушіння: при цьому білизна сушиться швидше з використанням мінімальної кількості енергії. Крім того, функція захищає одяг від пошкоджень і сповіщає про необхідність очищення теплообмінника.

Фільтр 2 в 1

Виконуйте обслуговування вашої сушильної машини без проблем та оптимізуйте продуктивність і безпеку сушіння. Інноваційний фільтр "два в одному" містить двошаровий сітчастий фільтр. Тому відпадає необхідність у використанні фільтра для теплообмінника, що спрощує обслуговування машини. Також доступні два сповіщення про необхідність очищення фільтра та теплообмінника.

Швидке сушіння 35'

Швидко висушіть будь-який одяг, наприклад, робочу форму або шкільну сорочку. 35-хвилинний цикл зі Швидким сушінням дає змогу повністю висушити невелику кількість білизни (1 кг) лише за 35 хвилин. Він безпечно сушить відразу кілька предметів гардероба за високої температури.


Общие характеристики

Наличие дисплея
Есть
Объем загрузки, (кг)
9
Цвет
Белый
Ширина, (см)
60
Высота, (см)
85
Глубина, (см)
60

Фильтра сушильных машин

Тип сушильной машины
Тепловой насос
Объем загрузки, кг
9 - 10 кг
Повернення та обмін товару протягом 30 днів !
17 років на ринку - понад 100 000 клієнтів !

Отзывы0

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Рейтинг

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов